RAF REALITY

Realitní kancelář
Žďár nad Sázavou

PRODÁNO
 Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice)

Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice)
Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) 
Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) Roubená chaloupka - Chlébské (Skorotice) 
Naprosto vyjímečná unikátní velmi dobře s citem a pod dohledem památkářů udržovaná roubená chaloupka (kulturní památka) po zdařilé průběžné rekonstrukci je pro opravdové fajnšmejkry v ještě unikátnějším prostředí přírodní rezervace Údolí Chlébského potoka, v malé obci Chlébské s méně než 100 domy. Leží přesně mezi Žďárem n/S (40km) a Brnem (42km) nedaleko Bystřice n/P, 4km od hradu Pernštejn. Takové nemovitosti se neprodávají pokud to není opravdu nutné, což je i tento případ a můžete se spolehnout, že to místo nedostanete z hlavy ještě dlouho po prohlídce. K roubené chaloupce s podkrovím na vrchní části pozemku se kamenou chodbou a klenutým sklepem dostanete do stodoly jejíž průjezd je v létě využíván jako venkovní kryté zázemí s orientací na jih (celý den slunce) a druhá část stodoly je předělána na obytnou kuchyň o obývákem a koupelnou. Podkroví stodoly (přístupné ze strany od roubené chalupy) je také obytné, proto není problém ubytovat i větší počet osob. Teplo z kachlových kamen a vůně dřeva v kombinaci s kamenem, to je opravdová romantika. Krásná, členitá, udržované zahrada plná ovocných stromů, posezení s grilem a udírnou, lavičkou pod třešní s výhledme na okolí a všechna ta kouzelná zákoutí dotváří neuvěřitelnou atmosféru. Nábytek je součástí prodeje. Celkový pozemek je 840m2. Parkování 3 aut na vlastním pozemku. Volné ihned. Cena 2.650.000,-Kč včetně provize RK, rychlá platba má přednost.
   2 650 000,- Kč
Další informace Vám rád poskytne
Jiří SIMAJCHL - 722 611 611 - simajchl@raf-reality.cz

REALITNÍ A FINANČNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
www.raf-reality.cz